Jetzt buchen
Camping Mietunterkunft
Vechtezomp varen

Varen met de Vechtezomp

Afstand
km
km

Varen met de Vechtezomp

De Oostermaat 66
7783 BX Gramsbergen
+31(0)610258630
Website
Google Bewertung:  

Stichting De Vechtezomp is in 2017 begonnen met het maken van vaartochten met de elektrisch aangedreven Vechtezomp genaamd “Grammesberghe”. Er worden vaartochten gemaakt naar Laar (Duitsland), Hardenberg, Coevorden en De Loozensche Linie of eigen keuze binnen de mogelijkheden die er zijn. De Vechtezomp heeft de beschikking over 24 vrijwillige schippers. 

Tevens kan er ook gevaren worden in een echte Giethoornse punter, waarmee er met kleine groepen (maximaal 7 personen) gevaren kan worden tot aan bijvoorbeeld de grens met Duitsland. 

De Vechtezomp beschikt ook over een lift, waardoor rolstoel gebonden personen (maximaal 2) meegenomen kunnen worden. 

Er worden ook arrangementen aangeboden die jou dag helemaal compleet maken, bijvoorbeeld een dagje Gramsbergen. Of wat is er mooier dan genieten van een heerlijk glas bier op het terras van bierbrouwerij en café Mommeriete, wat tevens ons vertrekpunt is en waar wij beschikken over een schitterend botenhuis. Of combineer een middagtocht met een heerlijke lunch of diner in Gasterij Spiezz.

Vechtezomp
Schließen
  • 8,5
     

    Akkertien

    Overijssel, Vollenhove

    • RUB9180821-17588.jpg
    • RUB9180821-17483.jpg
    • Zwembad
    • Laadpaal elektrische autoLaadpaal elektrische auto
    • In der Nähe vom WaldIn der Nähe vom Wald
    • In der Nähe vom See / Moorsee / FlußIn der Nähe vom See / Moorsee / Fluß
    • WifiWifi centraal
    • RestaurantRestaurant
    • Bar / CaféBar / Café
    • Haustiere gestattetHaustiere gestattet
    • MietunterkunftMietunterkunft
    • CampingCamping
    • SportplatzSportplatz
    • FreibadFreibad
    • Überdachtes Schwimmbad / HallenbadÜberdachtes Schwimmbad / Hallenbad
    • In wasserreicher Umgebung gelegen
    • Großer Spielplatz, Sportfeld & Animation
    • Übernachten Sie in einem Helikopter
    • Fischteich
Nach oben